if_photoif_put_inmenu
Пластімет
Зателефонуйте нам!
+38 (098) +38 (098) 098-25-97 Показати
+38 (099) +38 (099) 741-22-64 Показати

Новий вид покриття для теплиць термотент «Екватор»

27 березня 2015

Накриваючи теплицю стабілізованою плівкою, замислюєшся про її довговічність і стійкість до граду, снігу. Накриваючи теплицю полікарбонатом, відразу постає питання дорожнечі матеріалу, особливо якщо полікарбонат якісний зарубіжний і ціна стоїть в доларах. Тому, нарешті, з'явилося накриття, яке об'єднує в собі кращі властивості та переваги обох матеріалів - плівки і полікарбонату - тепличний термотент «Екватор».

Термотент являє собою зшиту за формою і розмірами теплиці стільникову плівку, яка має 3 шари прозорої стабілізованою плівки з запаяними повітряними кульками всередині. Така плівка нагадує за зовнішнім виглядом краплі ранкової роси на теплиці.

Такий термотент має ті ж властивості, що і звичайна стабілізована плівка. У хімічний склад термотента додані світлостабілізуючі добавки, які нейтралізують руйнівний вплив ультрафіолетових променів і перетворюють на спектр, близький до УФ-діапазону, що в свою чергу покращує фотосинтез рослин, сприяє їх більшій врожайності і прискорює дозрівання рослин особливо на початку тепличного сезону. Додавання стабілізатора продовжує термін використання тенту до 6 тепличних сезонів.

Міцність плівки досягається самої його структурою, адже стільники, що знаходяться всередині, виконують функцію армування. Всі стільники чітко відокремлені і пошкодження однієї не впливає на сусідні. Завдяки своїй стільникового конструкції, при розтягуванні плівка витримує великі навантаження. Ще однією особливістю термотента є його надзвичайна пластичність. Її неможливо розірвати руками адже коефіцієнт подовження при розриві становить близько 350%, тому вона добре служить при сильних вітрових навантаженнях.

Нанесена на поверхню термоплівки антіфоговим добавка призначена для попередження утворення на поверхні плівки конденсату водяної пари у вигляді окремих крапель. Отже, конденсовані краплі води стікають по плівці і не капають на рослини, немає ефекту «лінзи», що охороняє листочки від термічних опіків.

Теплозберігаючі властивості термотента подібні аналогічним властивостям полікарбонату. Адже кожна сота на термотенте замкнута (на відміну від полікарбонатною стільники) і зберігає індивідуальний тепловий баланс. Всередині теплиці довше набирається тепло, однак і набагато довше зберігається, не дозволяючи перемерзати рослинам.

Додатковим бонусом до перевагою термотента є його компактність, легкість зберігання і транспортування.

При замовленні термотент шиється спеціально під розмір каркаса теплиці, тому його легко знімати і натягувати на теплицю знову, а також це забезпечує його герметичність і відсутність протягів в теплиці.

При правильній експлуатації термін служби термотенту досягає 3 років.

Таким чином, термотент ідеально підходить для накриття теплиці.

Купити термотент дуже легко - просто зателефонувавши до нас.

Замовляючи термотент, Ви отримуєте алюмінієву стрічку, яка зміцнює плівку до дверей і вікон теплиці, безкоштовно.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×