if_photoif_put_inmenu
Пластімет
Зателефонуйте нам!
+38 (098) +38 (098) 098-25-97 Показати
+38 (099) +38 (099) 741-22-64 Показати

Інфрачервоні обігрівачі - чи можна їх застосовувати для обігріву?

09 вересня 2014

Коли зима наближається, кожна людина хоче відчувати себе комфортно та затишно в своїй оселі. Уникнути дискомфорту від холодної підлоги та низької темпертури можна, якщо встановити у Вашому будинку сучасне обладнання для обігріву. Зазвичай наш вибір зупиняється на електричних обігрівачах, але ми забуваємо якої шкоди він може нанести організму. Виникає питання чи шкідливі інфрачервоні обігрівачі? Відповідь – ні. Вчені довели, що вони набагато безпечніші та ефективніші, на відміну від електричних.

Що таке інфрачервоний обігрівач?

ІЧ обігрівач – це велика лампа-панель, яка за принципом роботи нагадує дію сонячних променів. Однією з переваг є те, що прилад нагріває не повітря, а оточуючі предмети, які, внаслідок цього, самі стають джерелами тепла. Саме тому в приміщенні створюється комфортне середовище, яке дозволяє економити електроенергію.

Інфрачервоні обігрівачі випромінюють тепло в інфрачервоному діапазоні. Вони цілеспрямовано та безшумно обігрівають приміщення, не залишають запахів, і володіють надзвичайно високою швидкістю обігріву.

Сучасні інфрачервоні обігрівачі можна прикріпити до стелі або стін. Вони складаються з таких частин:

  1. Металевого корпусу
  2. Кронштейну
  3. ТЕНу
  4. Профілю з анодованого алюмінію
  5. Теплоізолятора.

Корисні чи шкідливі інфрачервоні обігрівачі?

Інфрачервоні обігрівачі – це екологічно чисті прилади, які можна використовувати для обігріву великих торгових об’єктів, офісів, дитячих садочків та будинків. Також, на відміну від масляних обігрівачів, інфрачервоні не спалюють кисень та рівномірно обігрівають приміщення.

Вчені вже довший час активно застосовують інфрачервоні промені для лікування багатьох хронічних захворювань, шкірних захворювань та в якості фізіотерапії при патології м’язів і суглобів. Також було доведено, що ІЧ промені сприяють здоровому сну, покращенню загального самопочуття і підвищенню рівня мелатоніну в крові. Тому, обладнавши вашу квартиру таким обігрівачем, Ви назавжди забудете про депресію і поганий настрій.

Слід зауважити, що інфрачервоні промені мають і чудовий косметичний ефект, за рахунок покращення циркуляції крові. Як результат колір обличчя виглядає свіжішим, дрібні морщинки розгладжуються і шкіра виглядає набагато молодшою.

Італійські вчені зробили відкриття, що інфрачервоні промені сприяють зниженню ваги і спроектували спеціальне масажне крісло з ІЧ обігрівачем.

Як висновок можна сказати, що інфрачервоні обігрівачі абсолютно не шкідливі, економні та дозволяють підтримувати комфортний клімат в холодну пору року.