if_photoif_put_inmenu
Пластімет
Зателефонуйте нам!
+38 (098) +38 (098) 098-25-97 Показати
+38 (099) +38 (099) 741-22-64 Показати

Використання полікарбонату в промисловості

13 жовтня 2015

Є загальне поняття про полікарбонат, яке знають всі, хто хоча б раз стикався з цим матеріалом. І звучить воно приблизно так: полікарбонат – це полімерний пластик, який найчастіше використовують в будівництві, адже він має ряд якостей, які цінуються в цій галузі… Проте, це твердження дещо застаріле і друга частина може бути доповнена. Якщо раніше слова «полікарбонат» та «світло-прозора крівля» завжди були поруч, то зараз цей матеріал має значно ширший діапазон застосування і використовується там, де обирати між якістю, легкістю, прозорістю та міцністю не доводиться.

Як би там не було, та все ж в галузі будівництва полікарбонат має найбільший попит, що має логічне пояснення. З кожним роком в країні зводяться тисячі нових будівель, які потребую скління великих площ. Зрозуміло, що в цьому випадку потрібний легкий, міцний та довговічний матеріал. Будівельники схвалюють цей матеріал і активно його використовують. Даний пластик має високу прозорість, міцність та теплоізоляцію, яка в залежності від товщини, дорівнює якості двокамерного склопакета.

Як би там не було, та все ж в галузі будівництва полікарбонат має найбільший попит, що має логічне пояснення. З кожним роком в країні зводяться тисячі нових будівель, які потребую скління великих площ. Зрозуміло, що в цьому випадку потрібний легкий, міцний та довговічний матеріал. Будівельники схвалюють цей матеріал і активно його використовують. Даний пластик має високу прозорість, міцність та теплоізоляцію, яка в залежності від товщини, дорівнює якості двокамерного склопакета.

 

В сільському господарстві частіше використовують стільниковий полікарбонат. Цей прозорий пластик став втілення мрії дачників про міцні прозорі теплиці та парники. Він став ідеальною заміною таких ненадійних облицювань як плівка та скло. Конструкції теплиць та парників виконані з полікарбонату значно знизили тепловтрати, покращили освітленість і, внаслідок чого, підняли врожайність. Ще одним розумним застосуванням полікарбонату в господарстві стало накриття птахоферм, що дозволило суттєво економити на освітленні та опаленні таких великих приміщень.

 

Чимало споруд, які служать для безпеки та комфорту, можна побачити на дорогах. В транспортній промисловості як стільниковий, так і монолітний полікарбонат використовують для створення автобусних зупинок, укриттів для пішохідних переходів над автострадами, захисних щитів вздовж доріг, дорожніх знаків та світлофорів. Цей матеріал в даній галузі просто необхідний, адже він стійкий до хімічно активного дорожнього середовища і не розбивається від потрапляння каміння, яке відлітає від коліс автомобілів.

Величезні будівлі з панорамними вікнами на всю стіну вже стали нормою, і щоб здійснити такий архітектурний задум, будівельні компанії застосовують монолітний полікарбонат. В будівництві полікарбонат має широке застосування. З його допомогою зводять офісні будівлі, прозорі стіни, перегородки, дашки та навіси для публічних місць, зимові сади. Стільниковий полікарбонат часто використовують для накриття різних будівель. Такі інноваційні рішення суттєво прискорюють хід будівництва та зменшують вагу будівель.

 

Стійкість полікарбонату до перепаду температури та інших факторів середовища зробила його необхідним в медицині. З нього виготовляють пробірки для медикаментів, корпуси медичного обладнання, деталі різних машин, штучні суглоби для опорно-рухового апарату та зубні протези.

Ще одна особливість полімерного пластику - це те, що він не служить провідником току. Ця його якість дала можливість використовувати його в сфері електроніки, щоб виготовляти різноманітні ізолюючі матеріали і навіть електричні пристрої, наприклад, телефони, телевізори, екрани моніторів та жорсткі диски для ПК.

В хімічні промисловості полікарбонат вирішив питання зі створення посудин для зберігання та перевезення агресивних речовин. Крім цього з нього виготовляють різноманітні труби, ємності та посудини, які ідеально підходять для використання в цій сфері.

Звичайно, що харчовій промисловості цей пластик теж став лідером серед матеріалів. З нього охоче роблять посуд та прибори, які не розбиваються і витримують нагрівання в мікрохвильовій печі. Посуд з даного матеріалу чудово зберігає температуру продуктів.

В індустрії розваг та спорту завжди є потреба в міцних та вогнестійких декораціях для створення яких використовують полікарбонат. Також він незамінний у виготовленні захисних шлемів для хокеїстів та велосипедистів та для створення захисних бортів на льодяних аренах.

 

Сьогодні полікарбонат заслужено займає лідируючі місця практично у всіх промислових сферах. Він є чудовим антивандальним, екологічним, гнучким та довговічним матеріалом, якому завжди можна знайти застосування у будь-якій сфері. Зараз це найкращий світло-прозорий матеріал, якому немає аналогів в усьому світі, тай навряд чи ще скоро такі з’являться.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×