if_photoif_put_inmenu
Пластімет
Зателефонуйте нам!
+38 (098) +38 (098) 098-25-97 Показати
+38 (099) +38 (099) 741-22-64 Показати

Монтаж та підключення інфрачервоних настінних панелей ПН-500

30 жовтня 2014

1. Для установки опалювальної системи необхідні такі матеріали та комплектуючі:

- настінна панель ПН-500

- терморегулятор

- кабель (відповідного перерізу)

- клемна шина

- комплектуючі (наконечники, саморізи, втулки, дюбелі)

- захисна кришка контактів

2. Обираємо місце для установки панелі.

Рекомендується розташовувати панель лише на зовнішніх стінах, під вікнами та на вільній площі, що буде відкритою як до, так і після монтажу.

3. Встановлення і підключення терморегулятора.

Терморегулятор встановлюється на висоті 1,2-1,5 м, на внутрішній стіні напроти нагрівальних елементів, у найбільш зручному для користувача місці (наприклад, поряд з розетками чи вимикачем), так щоб надалі не заважати розташуванню меблів, монтажу кухні та встановленню техніки (оскільки він повинен бути відкритим для повітря).

Прикладаємо задню панель терморегулятора до стіни в місці установки і розмічаємо отвори під дюбелі діаметром 6 мм.

Після установки задньої частини перевіряємо надійність закріплення на стіні.

Терморегулятор вимірює температуру повітря у помешканні, тому рекомендується встановлювати його напроти панелі, на відстані не менше двох метрів.

Підключати терморегулятор повинен кваліфікований електромонтажник відповідно до схеми, що зазначена в технічному паспорті.

4. Монтаж пластикового коробу.

Спочатку вибираємо розмір коробу, виходячи з того, скільки кабелю буде в нього закладатися, і якого він буде перетину. Короб кріпиться саморізами чи дюбелями в залежності від матеріалу поверхні, на якій він монтується. Прикладаємо короб і розмічаємо отвори для кріплення.

Відстань між точками кріплення повинна бути 0,3-0,4 м, бажано, щоб краї коробів також були надійно зафіксовані. У кутах короб підрізається під кутом 45 градусів або монтується в стик один до одного, якщо кут стіни не прямий. Також рекомендується використовувати спеціальні заглушки, зовнішні та внутрішні куточки, Т-подібні, міжшовні.

5. Прокладка кабелю.

Прокладка кабелю виконується згідно з планом монтажу та з дотриманням вимог щодо перерізів кабелів, вибраних відповідно до підключеної на них потужності. Підключення нагрівальних елементів до мережі проводиться паралельно, тобто всі монтажні проводи можуть підключатися по одній стороні помешкання. З’єднувальний кабель можна прокласти, зробивши канал у стіні або скориставшись монтажним декоративним коробом.

Саме підключення виконується через терморегулятор або розподільчу коробку.

6. Розмітка місця монтажу панелі.

Прикладаємо панель до стіни на місці установки, перевіряємо рівень і розмічаємо 4 отвори під дюбелі для закріплення панелі.

7. З’єднуємо панель із проводом.

Вибираємо необхідну довжину проводу, обтискаємо його у наконечнику і вставляємо провід в захисну кришку контактів. Вставляємо наконечники до клемної шини, затискаємо викруткою. Двапроводи, що йдуть від панелі, приєднуємо таким же чином з іншої сторони клемної шини.

Перевіряємо якість затиску проводів у клемній шині. Клемну шину кріпимо до панелі за допомогою саморіза (місце кріплення вказано на панелі чи в правому нижньому куті). Вставляємо захиснукришку до пазу і закріплюємо її саморізом.

8. Послідовність установки панелі.

Для установки потрібні комплектуючі. Вставляємо саморізи до отворів панелі, надягаємо на них втулки, потім - шайбу і все це вкручуємо до пластикового дюбелю, який вставлений у стіну. Рекомендується закріплювати панель, починаючи з нижнього ряду! Далі на голівки саморізів наклеюємо білі пластикові декоративні заглушки. Потім підключаємо з’єднувальні проводи до терморегулятора. Схема підключення проводів вказана у паспорті на терморегулятор.

9. Тестуємо систему опалення

Вмикаємо систему, перевіряємо автоматичний вимикач і виставляємо температуру, ще раз перевіряємо терморегулятор (температура спрацювання терморегулятора повинна відповідати температурі повітря у помешканні) і нагрівання панелей ПН-500. Температура нагрівальних елементів повинна відповідати тій, що вказана у паспорті виробника.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×