if_photoif_put_inmenu
Пластімет
Зателефонуйте нам!
+38 (098) +38 (098) 098-25-97 Показати
+38 (099) +38 (099) 741-22-64 Показати

Монтаж монолітного полікарбонату- на що звернути увагу?

13 жовтня 2020

Отже, Є два аспекти, які потрібно врахувати під час роботи з монолітним полікарбонатом.

1, Монолітний полікарбонат дуже легко дряпається й ці подряпини потім не можна ніяким чином вивести

2, Термічне розширення полікарбонату під час зміни температури.

Найкраща температура для монтажу монолітного полікарбонату 12-20градусів тепла

ВАЖЛИВО!! Щоб запобігти пошкодженню матеріалу всі роботи з монолітом до самого завершення повинні відбуватись в захисній плівці. На плівці з одного боку є надписи, а також позначки УФ заисту - цією стороною потрібно кріпити догори, до сонця

Саме для запобігання пошкоджень весь каркас перед накриттям потрібно обклеїти захисним ущільнювачем такої ж ширини як каркас або трішким вужчим.

Коли необхідно прикріпити шайбу чи поставити прижимну планку плівку легенько надрізають й відкривають в цьому місці, вся решта плівки залишається на полікарбонаті. 

Стосовно термічного розширення, то до прикладу полікарбонат монолітний 6мм товщини має розширення 4-6 мм на1 м. пог. Тобто при довжині листа 3м відбудеться розширення до 1,8см.

Це особливо критично врахувати якщо матеріал має крайні обмеження, тобто зафіксований в рамку чи впирається в стіну, кріплення.

 

Для того , щоб врахувати це розширення необхідно отвір під саморіз/ніжку шайби зробити більшим від діаметра саморіза/ніжки шайби на 4-6мм. Саме для того використовуються широкі шайби , які мають широку прокладку, що захистить від можливих протікань 


Шайби потрібно кріпити не густо, чим рідше тим краще, тобто зловити тільки по краях конструкції,також можна кілька шайб всередині листа з кроком 40-80см. 

Також важливо, щоб лист не впирався по краях в ринву - відстань листа до ринви не менше 1см, щоб мав куди розширюватись при нагріванні.

При монтажі з*єднання за допомогою прижимних алюмінієвих планок спочатку закладається ущільнювач в планку. Два листи встановлюють на каркас таким чином, щоб відстань між листами була приблизно 1,5-2см. Якщо, до прикладу, ширина планок 4см, то залишається достатньо місця для самих листів. Зняти/відгорнути акуратно плівку з краю листа приблизно на 3-4см. Потім прикрутити прижимну планку,під час монтажу слідкуючи за тим, щоб ущільнювач рівномірно й щільно прилягав до листа, не закочуючись під планку. Посередині АПК на відстані прилизно 30-50 см прикручується саморіз.

В результаті вийде, що відстань від листа до саморіза, яким зафіксована планка прилизно 7-9мм. Цього буде достатньо, щоб під час розширення, при нагріванні лист мав куди розширюватись й листи не робили хвилі на конструкції.

Порізка листа. Полікарбонат монолітний потрібно різати електролобзиком, поверх плівки.

Пилку для електролобзика брати по дереву, щоб зубці були направлені вгору.

Болгарку не використовувати!! бо приплавляться краї.

Після завершення монтажу - відразу зняти захисну плівку, щоб не залишалась на сонці Якщо цього не зробити, то поліетиленове покриття під впливом температури може прилипнути до поверхні полікарбонату і подальше очищення цього покриття значно ускладниться.

ВАЖЛИВО!!! Якщо ж все- таки трапиться так, що лист подряпається, є один спосіб, який іноді практикуємо. Зі сторони подряпини піднести палаючу свічку або запальничку й легенько провести туди-сюди, таким чином ніби підплавляючи полікарбонат й подряпина запливає. Може бути використано тільки для неглибоких подряпин й бажано на темному листі. Перед тим як виконувати таку дію на конструкції - спробуйте на якомусь шматочку з відходів, якщо не вийде - краще не робити нічого взагалі

Й завжди памятайте золоте правило - 7 раз відмір, один раз відріж! Тому перед монтажем завжди краще додатково проконсультуватися з нашими спеціалістами. Звертайтесь 097 552 76 99, 066 689 15 45! З радістю допоможемо!

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×