if_photoif_put_inmenu
Пластімет
Зателефонуйте нам!
+38 (098) +38 (098) 098-25-97 Показати
+38 (099) +38 (099) 741-22-64 Показати

Монтаж теплиці 4х12х2,30

25 серпня 2014
У наш час люди з кожним днем ​​все більше замислюються про якість продуктів, які споживають щодня, а саме про натуральність фруктів  і овочів.
В цьому немає нічого дивного, адже дуже рідко вдається знайти екологічно чисту продукцію. Тому більшість дачників намагаються  вирощувати овочі власними руками. Вирощувати овочі і фрукти на своєму городі - це цікаве і корисне заняття, адже ніщо не може  зрівнятися зі здоровою і смачною продукцією прямо з грядки.
Якщо ви хочете зібрати багатий урожай, то теплиця з полікарбонату - якраз те, що вам потрібно. Теплиця захистить вашу розсаду від весняних  заморозків і дасть можливість отримувати врожай протягом усього року.

Хочемо вам продемонструвати на ділі весь процес монтажу теплиці з полікарбонату розміром 4х12х2,30 м.

На фото можна побачити необхідні для монтажу матеріали та інструменти. Також в подальшій роботі нам знадобляться Х-образні хомути для кріплення  верхньої і бічних дуг, і поздовжніх планок. Тому краще підготувати їх заздалегідь.

Перш за все, перед установкою теплиці, потрібно підготувати ділянку. Поверхня, на якій стоятиме теплиця повинна бути обов'язково рівною.  В даному випадку монтаж здійснюється на грунт.

Далі починаємо роботу над каркасом нашої теплиці, а саме проводимо збір торців. Прикручуємо першу арку до торця за допомогою поздовжніх планок.  Коли каркас для однієї арки змонтовано, переходимо до його встановлення. Обов'язково потрібно виставити рівень за допомогою мотузки, щоб каркас  був рівним.

Наступним кроком буде монтаж дверей і вікон. Каркаси дверей і вікна йдуть в комплекті з теплицею.

Щоб конструкція була стійкою але не хиткою встановлюють трикутники для дверей.

Також потрібно встановити Т-подібну бічну фронтальну планку. Це можна зробити за допомогою ключа на 13 мм, або шуруповерта зі спеціальною насадкою.  Для міцності каркаса також використовують куточки, які кріпляться на 4 саморізи.

Наступним етапом монтажу є кріплення дверної стійки.

Після цього на підготовлену ділянку встановлюються дуги і одна за одною монтуються арки.

Коли це зробили викопуємо ямки для установки якорів. Рекомендується робити ямки глибиною 35 см і діаметром 20см. За рівні мотузки встановлюємо  висоту якоря. Якір потрібно прикріпити саморізами до поздовжньої планці. Потім засипаємо ямку.

Після проведених робіт можна побачити готовий каркас теплиці.

Далі приступаємо безпосередньо до роботи з полікарбонатом. Перш за все потрібно прибрати захисну плівку з внутрішньої сторони полікарбонатних  аркушів.

Прикручуємо полікарбонатний лист до торця. Також слід зауважити, що укладати листи потрібно захисним шаром назовні, щоб уникнути пошкодження  ультрафіолетовими променями.

Обрізаємо полікарбонат по верхній і бічних дугах торців. Наступним кроком монтажу є виріз двері і установка готових дверей в торець  каркаса. Бажано листи прикріплювати до каркаса на землі.

Для хорошої вентиляції в торці теплиці передбачено вікно. Для його функціонування потрібно прикріпити шпінгалети та газові доводчики.

Після закриття бічних сторін теплиці, приступаємо до монтажу основної частини. Листи полікарбонату укладаються наверх теплиці з невеликим  нахлестом.

Кріплення листів з полікарбонату до каркаса здійснюється за допомогою полікарбонатних шайб. Таке кріплення передбачає попереднє  просвердлювання отворів в аркушах. Слід пам'ятати, що діаметр отворів повинен бути трохи більше діаметру самореза.

Після завершення всіх описаних робіт можемо помилуватися готової теплицею.