if_photoif_put_inmenu
Пластімет
Зателефонуйте нам!
+38 (098) +38 (098) 098-25-97 Показати
+38 (099) +38 (099) 741-22-64 Показати

Навіси для автомобілів

17 вересня 2014

Компанія «Пластімет» пропонує Вашій увазі високоякісні навіси для автомобілів з ​​ стільникового та монолітного полікарбонату. Ми гарантуємо високу якість виконання і надійність навісів для авто.

Нестандартні навіси для автомобілів.       

Компанія «Пластімет» не перший рік займається проектуванням та виготовленням нестандартних навісів для машин. Якщо з якихось причин стандартні моделі вам не підходять, наприклад, не дозволяють габарити, Ви хочете зробити конструкцію більш масивною або навпаки повітряною, або ж необхідно щось нове і оригінальне, то ми готові задовольнити будь-який ваш запит.

Стандартний навіс для машини.

Компанія «Пластімет» рада запропонувати Вам широкий спектр різноманітних за зовнішнім виглядом та габаритами конструкцій. Відмітна особливість:

  • Навіси витримують снігове навантаження до 240 кг/м2.
  • Термін гарантії на будь-який виріб 3 роки.
  • Термін експлуатації металоконструкцій до капітального ремонту 15 років, загальний термін використання може досягати 30 років і більше. Саме тому вигідно купити навіс для автомобіля в нашій компанії!
  • Детальні рекомендації по установці допоможуть вам самостійно зібрати каркас без сторонньої допомоги.
  • Мобільність установки - ви можете змонтувати навіс для машини на вже готовий майданчик. Легкий монтаж дозволяє встановити навіс в будь-якому місці, де є рівна площадка.

Для чого потрібен навіс для автомобіля.

Потреба в укриттях існує завжди. Влітку, для захисту від пекучого сонця. Восени і навесні, для захисту від постійних дощів, падіння листя або гілок, перелітних птахів. Взимку, для того, щоб не прибирати тонни снігу після кожного снігопаду.

Автомобільний навіс прикрашає ландшафтний дизайн. Якісно і красиво оформлене паркувальне місце - говорить про статок і смак власника. Тому свої конструкції ми стараємось виготовляти різноманітними, щоб вони стали Вашою гордістю.

Фундамент - основа довгого терміну служби.

Без нього якість всієї конструкції буде дуже сильно страждати. Будь-які рухи грунту будуть моментально відбиватися на каркасі навісу для машини, послаблюючи його. Додаткові напруги будуть негативно позначатися на несучій властивості, що може привести до значних прогинів, безповоротних деформацій несучих балок і, в кінцевому рахунку, руйнуванню. Варто відзначити, що неправильне влаштування фундаменту веде до значного, до 5 разів, скорочення терміну служби конструкції в цілому.

Варіанти зовнішнього покриття.

Для свого виробництва ми використовуємо тільки високоякісні матеріали. Саме від них залежить довгий термін служби. Ми використовуємо:

  • Стільниковий полікарбонат високого класу.
  • Монолітний полікарбонат з УФ захистом.