if_photoif_put_inmenu
Пластімет
Зателефонуйте нам!
+38 (098) +38 (098) 098-25-97 Показати
+38 (099) +38 (099) 741-22-64 Показати

Найкращий матеріал для каркаса теплиці

26 лютого 2015

Якщо і вирощувати екологічно чисті продукти, то тільки на рідній родючій землі і в теплиці, яка виготовлена ​​за екологічно  чистою, безвідходної технології.

Що таке алюміній-полімерне покриття?

Алюміній-полімерне покриття - це одна з найсучасніших технологій на сьогоднішній день. Це захисне покриття металу, основою якого  є алюміній, сплавлений з полімером. В результаті на поверхні металу утворюється шар еластичного алюмінію з дуже високою стійкістю.

Яка товщина такого покриття?

Товщина самого алюмінію коливається від 80 до 120 мікрон. Але декор, який називається словом & laquo; шагрін & raquo; дає ще підйом до 100 мікрон. & Laquo; шагрін & raquo;  виглядає як густий целюліт або апельсинова шкірка. Його призначення не тільки декоративно-обробне, але і захисне від механічних пошкоджень,  щоб теплиця в процесі транспортування була більш захищена.

Але чому ж наш вибір кращого матеріалу для каркаса теплиці зупинився саме на сталі?

Сталева профільована труба з алюміній-полімерним покриттям має ряд переваг перед тими ж алюмінієвими, фарбованими або оцинкованими  теплицями.

По-перше, сталь має найменше серед металів теплове розширення, сприяє збереженню точності геометричних розмірів конструкцій.

По-друге, алюміній-полімерне покриття розроблено спеціально для поліпшення зносостійкості матеріалу. Воно не боїться високої вологості  або перепаду температур. Таке покриття має високу корозійну стійкість. Крім цього труба має металевий блиск, відображає  більше сонячного світла, тому менше нагрівається і зберігає плівку від оплавлення влітку в місці контакту.

У порівнянні зі звичайними, органічно розчинними фарбами та лаками, алюміній-полімерне покриття є хімічно стійким до розчинників,  лугу, кислот та інших хімічних речовин, що також важливо для теплиці.

Поряд з цим, однією з переваг такої теплиці є естетичний зовнішній вигляд за рахунок декору з рівномірним вкрапленням темних цяток.  Він створений, щоб візуально виділятися серед інших видів металу і убезпечитися від підробок, що в свою чергу дає нашим клієнтам гарантію  якісного і довговічного матеріалу.

За якою технологією виготовляється алюміній-полімерне покриття?

Таке покриття утворюється від сплавления алюмінієвої пудри з полімером на поверхні металу. На сьогодні це одна з найбільш передових технологій.  Це технологія, яка спрямовує заряджені в електростатичному полі частинки фарби на поверхню заземленого виробу, що дозволяє  домогтися рівномірності розподілу і товщини фарби на поверхні виробу. Далі профіль направляється в піч полімеризації, де під  впливом температурного нагріву відбувається процес затвердіння, закріплення покриття на поверхні профілю.

оббивати чи алюміній-полімерне покриття при ударах, механічних навантаженнях або облуплюється чи з роками?

Покриття не оббивається при ударі. Алюміній пріплавленій до сталі і зав'язаний полімером. Він за своєю природою пластичний і не може відшаровуватися.  Тим більше що співвідношення алюмінію і полімеру становить у середньому 75/25. 25% полімеру достатньо для зв'язку молекул алюмінію, щоб досягти рівномірної  маси після спікання.

Алюміній у такий суміші не окислюється, а полімери не гниють. Труба перед обробкою очищається від іржі і обезжиривается. Але якщо й буває  іржа, то при прожаренні в печі вона вистрілює і залишає не закрашено місце. Відповідно, трубу необхідно охолодити і нанести  порошок по-новому. Оскільки це затратно і псує виробничий процес, то підготовці труби приділяється особлива увага. Вона повинна бути  ідеально чистою перед нанесенням алюміній-полімеру.

Отже, алюміній-полімерне покриття є оптимальним варіантом за ціною і якістю.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×