if_photoif_put_inmenu
Пластімет
Зателефонуйте нам!
+38 (098) +38 (098) 098-25-97 Показати
+38 (099) +38 (099) 741-22-64 Показати

Стільниковий полікарбонат укладений без термічного відступу та/або не вірно підібраний спосіб кріплення.

16 вересня 2014

Стільниковий полікарбонат є широко застосовуваним полімером і його активно використовують для будівництва стадіонів, тіньових навісів та інших конструкцій, де потрібна висока прозорість. Часто будівельники правильно розраховують несучі конструкції, правильно підбирають товщину полікарбонату, але не вірно вибирають спосіб кріплення листів.

На картинці представлена ​​наступна ситуація. В наслідок нагріву лист починає розширюватися і згинатися і при помилках монтажу відбувається деформація, як на фото. Розберемо 2 випадки: кріплення за допомогою саморізів і плаваючий спосіб.

У першому випадку, якщо термошайби встановлені правильно - з кроком 0,3 - 0,5 м, а також в з'єднувальних профілях було залишено місце для розширення листа по ширині, яке при габариті 2,1 метра може досягати 8 - 10 мм, то на конструкції пластик не буде зморщуватись, або ж це буде ледь замітно.

У другому випадку деформації можливі, якщо не було залишено місце під термічне розширення в алюмінієвому з’єднувальному елементі. Вибирайте правильну систему кріплення і ваша конструкція прослужить багато років.